در آموزشگاه رباتیک چه می‌آموزید؟

هوش مصنوعی چیزی است. که فیلم‌های علمی تخیلی، بازی‌های ویدیویی و کتاب‌های مصور از آن ساخته شده‌اند و بیشتر بچه‌ها عاشق آن‌ها هستند. ما در آموزشگاه رباتیک پیشنام، به بچه‌ها کمک می‌کنیم یاد بگیرند که چگونه ربات خود را با یادگیری نحوه کدنویسی زنده کنند. حتی کودکان بدون تجربه قبلی برنامه نویسی می‌توانند به کلاس رباتیک بپیوندند.

آموزشگاه رباتیک به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا ربات را یاد بگیرند و همچنین ربات های خود را مونتاژ و برنامه‌ریزی کنند. پس از مونتاژ ربات های خود، دانش‌آموزان یاد می‌گیرند. که چگونه دستورات اولیه را با استفاده از کدنویسی به آن بدهند و در نهایت ربات شما حرکت خواهد کرد.

نشانه‌هایی که کودک شما ممکن است عاشق رباتیک باشد.

چگونه می‌توان تشخیص داد که آیا فرزندتان عاشق آموزش رباتیک است یا خیر؟ در حالی که بسیاری از بچه‌ها ممکن است به ربات‌ها علاقه داشته باشند. اما داشتن علاقه به رباتیک نیاز به علاقه عمیق‌تر به برنامه‌نویسی کامپیوتر و تمایل به پازل، بازی و ریاضی دارد.

کلاس‌های ما در آموزشگاه رباتیک به دانش‌آموزان فرصتی می‌دهد. تا به درونیات ربات‌ها بپردازند، به آنها مهارت‌های برنامه نویسی عملی می‌دهد. و همچنین کمک می‌کند. تا مهارت‌های ارزشمند علوم کامپیوتر و ریاضی را بیاموزند. از آنجایی که بچه‌ها شروع به یادگیری آنچه برای برنامه نویس شدن لازم است، می کنند، این تجربیات عملی برای  اشتیاق به رباتیک حیاتی هستند. ساخت ربات ها از ابتدا یک معمای غول پیکر است.

 

آموزشگاه رباتیک
آموزشگاه رباتیک

کودکان در آموزشگاه رباتیک چه مهارت هایی را یاد می‌گیرند؟

آنها مهارت‌های مختلفی از جمله مهارت های حل مسئله خلاق را یاد می‌گیرند و دانش ریاضی، علوم و منطق خود را بهبود می‌بخشند. فراتر از مهارت‌های فنی رباتیک، بچه‌ها مهارت‌های اجتماعی ارزشمندی را نیز یاد می‌گیرند.

برخی از مفاهیم رباتیک که دانش‌آموزان ما در آموزشگاه رباتیک یاد می‌گیرند. شامل یادگیری ماشینی، الگوریتم‌ها، تشخیص رویداد و بهینه‌سازی خودکار حرکت ربات است. دانش‌آموزانی که تازه وارد برنامه‌نویسی شده‌اند می‌توانند. ربات‌های خود را با استفاده از زبان برنامه‌نویسی مبتدی Scratch کدنویسی کنند. در حالی که دانش‌آموزان در سطح متوسط ​​می‌توانند با استفاده از Python برای اتوماسیون ربات برنامه‌نویسی کنند. همچنین دانش‌آموزان در طول دوره آموزش با هم کار می‌کنند و یکدیگر را به چالش می‌کشند و مهارت‌های مهم کار گروهی را در طول آموزش، یاد می‌گیرند.

اگرچه کلاس‌های ما برای مبتدیان طراحی شده است، اما مهارت‌های آموخته شده کودک شما را برای دوره‌های پیشرفته رباتیک آماده می‌کند که در آن آنها می‌توانند سینماتیک، سیستم‌های رباتیک پیچیده‌تر و تخصص را بیاموزند. یادگیری رباتیک می‌تواند. راه را برای یادگیری مهارت‌های پیشرفته‌تر باز کند. که کودکان را برای آینده در زمینه‌هایی مانند مهندسی مکانیک، مهندسی برق یا مهندسی رباتیک آماده می‌کند. بازار کار رباتیک به طور مداوم در حال رشد است و یادگیری رباتیک در سنین پایین می‌تواند راه را برای آینده هموار کند.

یک آموزشگاه رباتیک در نزدیکی خود پیدا کنید.

ثبت‌نام فرزندتان در یک آموزشگاه رباتیک گام بزرگی برای او در مسیر برنامه نویسی خواهد بود. آنها این شانس را خواهند داشت که از ابتدا یک ربات واقعی بسازند و آن را برای انجام کارهای واقعی یا شرکت در مسابقات رباتیک برنامه‌ریزی کنند. دانش‌آموزان ما با اطمینان به مهارت‌های کدنویسی خود و با این دانش هیجان‌انگیز که کدنویسی می‌تواند اشیاء بی‌جان را زنده کند، به آنجا می‌آیند. رشته رباتیک در حال رشد. است. و کلاس‌های رباتیک را به نقطه ورود عالی به آینده‌ای هیجان‌انگیز برای فرزند شما تبدیل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
×