ربات جنگجو هوشمند (Cliff Hanger)

ربات جنگجو هوشمند (Cliff Hanger) ربات هایی هستند که برای بقای خود بر روی رینگ مسابقه می‌جنگند.

این ربات ها در زمینی دایره‌ای شکل رقابت می‌کنند. و باید سعی کنند. حریف خود را بدون آسیب رساندن. به آن از زمین خارج کنند. سعی براین است با ایجاد محدودیت‌هایی برای تیم ها در ابعاد، توان و ویژگی‌های دیگر در ربات ها تیم ها بتوانند. با صرف کمترین هزینه به طراحی و اجرای ربات جنگجوی خود بپردازند. و با به چالش کشیدن مهارت‌های هوشمندسازی ربات خود به رقابتی جذاب بپردازند. لیگ در دو بخش سبک وزن (زیر یک کیلوگرم). و سنگین وزن (بین ۱ تا ۳ کیلوگرم) برگزار می‌شود. که در هر بخش مقام های اول تا سوم نماینده ایران در مسابقات جهانی خواهند بود.

دوره آموزشی ربات جنگجو هوشمند (Cliff Hanger)

تمام تیم‌های شرکت کننده. در رقابت‌ها طبق قوانین مسابقه اقدام به ثبت‌نام و شرکت در مسابقه نمایند. تیم‌ها برای شرکت در رقابتها بایستی طبق مراتب زیر تاییده فنی از کمیته مربوطه لیگ را دریافت نمایند. در غیر این صورت مجوز شرکت در هیچ رقابتی را نخواهند داشت.

۱. توجه به تمامی محدودیت‌ها برای بخش‌های ربات سبک و سنگین وزن در طراحی‌ها و اجرای ربات ها.

۲. اقدام به تهیه گزارش فنی (TDP): طبق الگوی نمونه که متعاقبا در سایت قرار می‌گیرد. ارسال به کمیته فنی در مدت زمان مشخص. در گزارش فنی می‌بایستی تیم‌ها ضمن معرفی کامل خود ربات خودرا به طور کامل توضیح‌داده. تا کمیته فنی توانایی تایید ربات از لحاظ فنی را داشته باشد.

۳. اقدام به تهیه فیلم از عملکرد ربات خود: لازم است. تا عملکرد کامل ربات و یا الگوریتم اجرایی توسط ربات به نمایش گذاشته‌شود. محدودیت‌هایی در حجم ویدیوی ارسالی وجود خواهد داشت. که متعاقبا اعلام می‌شود.

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
کارشناسان باشگاه رباتیک پیشنام آماده پاسخگویی سوالات شما می باشند.