نرم افزار Python

نرم افزار Python زبان برنامه نویسی متن باز که روش های بسیار قدرتمند و حرفه ای را برای کار با زبان ها و ابزار های مختلف را با آسانی هر چه تمام تر فراهم می‌کند. بدین منظور این زبان داره کتابخانه‌هایی بسیار گسترده می‌باشد که یادگیری و استفاده از آن‌ها در عرض چند روز ممکن می‌باشد. کدهای نوشته شده در زبان Python در محدوده‌ای وسیع از پلتفرم‌ها چون لینوکس، ویندوز، مک، حتی گوشی‌های موبایل و … قابل اجرا می‌باشد . هم اکنون پایتون در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی چون ناسا، گوگل، یاهو و … به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم افزارهای Blender، Mailman، Civilization IV، BitTorrent و … از نرم افزارهایی هستند که به وسیله این زبان خلق شده‌اند.

زبان برنامه نویسی

زبان برنامه نویسی متن باز که روش‌های بسیار قدرتمند و حرفه‌ای را برای کار با زبان‌ها و ابزارهای مختلف را با آسانی هر چه تمام‌تر فراهم می‌کند. بدین منظور این زبان داره کتابخانه‌هایی بسیار گسترده می‌باشد که یادگیری و استفاده از آن‌ها در عرض چند روز ممکن می‌باشد. کدهای نوشته شده در زبان Python در محدوده‌ای وسیع از پلتفرم‌ها چون لینوکس، ویندوز، مک، حتی گوشی‌های موبایل و … قابل اجرا می‌باشد . هم اکنون پایتون در شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی چون ناسا، گوگل، یاهو و … به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم افزارهای Blender، Mailman، Civilization IV، BitTorrent و … از نرم افزارهایی هستند که به وسیله این زبان خلق شده‌اند.

در صورتی که شما هم انتخاب کرده‌اید که آشنایی با دنیای پایتون را آغاز کنید، جدیدترین نسخه از نرم افزار Python هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است. یکی از مهم‌ترین ویژگی های مثبت در مورد زبان برنامه نویسی پایتون این است که امروزه بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی، از این زبان برای توسعه ابزارهای مورد نیازشان استفاده می‌کنند. هم اکنون می‌توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Python را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود، دریافت نمائید.

ویژگی‌های نرم‌افزار Python

  • بسیار روشن و سینتکس قابل فهم
  • زبان برنامه نویسی شیء‌گرا و بصری
  • قابلیت رفع خطاها و بهبود عیب‌یابی کدنویسی‌ها
  • پشتیبانی از انواع داده های پویا سطح بالا
  • پشتیبانی از افزونه های نوشته شده در زبان های C ، جاوا ، دات نت و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
×