نرم افزار OpenMV

نرم افزار OpenMV ابزاری است که برای برنامه ریزی OpenMV Cam خود با آن استفاده خواهید کرد. دارای یک ویرایشگر متن قدرتمند با استفاده از QtCreator، نمایشگر بافر فریم، نمایشگر هیستوگرام و یک ترمینال سریال یکپارچه برای خروجی اشکال زدایی از OpenMV Cam شما.

به هر حال، استفاده از IDE کم و بیش ساده است. تلاش زیادی برای ساده کردن چیزها در IDE انجام شد. با این حال، چند چیز وجود دارد که باید در مورد IDE بدانید.

منوی فایل و نمونه ها

در زیر منوی فایل در OpenMV IDE همه گزینه های ویرایشگر متن استاندارد خود را دارید. جدید، باز، ذخیره، ذخیره به عنوان، چاپ، و غیره. لطفاً توجه داشته باشید که می‌توانید چندین فایل باز داشته باشید که می‌توانید با کلیک بر روی جعبه ترکیبی که نام فایل فعلی را نشان می‌دهد، بین آنها انتخاب کنید. OpenMV IDE از QtCreator به عنوان باطن ویرایشگر متن استفاده می کند و در واقع از باز کردن چندین فایل در چندین پنجره با قابلیت تقسیم افقی و عمودی پشتیبانی می کند. با این حال، همه اینها پنهان بود تا مشخص شود که با کلیک بر روی دکمه run مانند Arduino IDE، کدام اسکریپت اجرا می شود. اگر می‌خواهید اسکریپت‌ها را در ویرایشگر دیگری ویرایش کنید یا باید همزمان بیش از یک فایل را باز کنید، کافی است فایل‌ها را در ویرایشگر انتخابی خود باز کنید و روی آنها کار کنید.

نسخه Windows

دانلود ورژن 2.8.1 (پسورد فایل: بدون پسورد)

نسخه Mac

دانلود ورژن 2.8.1 (پسورد فایل: بدون پسورد)

نسخه Linux

دانلود نسخه 32 بیتی ورژن 2.8.1 (پسورد فایل: بدون پسورد)

دانلود نسخه 64 بیتی ورژن 2.8.1 (پسورد فایل: بدون پسورد)

نسخه Linux Arm

دانلود ورژن 2.8.1 (پسورد فایل: بدون پسورد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
×