نرم افزار Mblock
نرم افزار Mblock
نرم افزار Mblock

نرم افزار Mblock

نرم افزار Mblock نرم افزار توسعه یافته توسط Makeblock است. این یک پلت فرم برنامه نویسی است که در آموزش و پرورش بخار تمرکز دارد و به کودکان شانس برای ایجاد آنها به عنوان دوست است. با ادغام نرم افزار و ربات، برنامه mBlock 5 در نظر دارد به کاربران یک راه آسان برای یادگیری برنامه نویسی از همان آغاز و نگه داشتن آنها را در ایجاد اشتغال دارند.

Makeblock HD بیشتر از یک کنترل کننده‌ی رباتیک, یک ابزار قدرتمند برای کاربران جهت تحقق خلق ایده‌هایشان, با سرعت, هست. ‏تدارک بیش از ده پنل کنترل، کاربران می‌توانند ربات های Makeblock (شامل mOmega Robot Kit, mBot Ranger ,mBot, Starter Robot Kit, Ultimate Robot Kit و دیگر ربات های به‌کار رفته در بردهای اصلی Makeblock)، را براحتی با پنل‌های کنترل آنها، کنترل کنند.
‏برای هر برد اصلی، بیش از 30 ماژول از قبل تعریف شده وجود دارند که می‌توانند حسگرهای مختلف یا اجرای فرمان‌های گوناگون را کنترل کنند. ترتیب ساده آنها، ماژول های کنترل و تنظیمات در هر ترکیبی را شما انتخاب می‌کنید، شما می‌توانید ربات های Makeblock را همانطور که شما ارزو دارید (می‌خواهید) برانید. ‏شما حتی ممکن است پنل‌های کنترل خودتان را بسازید.
‏علاوه بر این کاربران می‌توانند ماژول های کنترل خودشان را، برای کنترل حسگرهای مختلف یا اجرای فرمان‌های مختلف با mBlockly (سبک برنامه نویسی Drag-and-Drop مشابه به Scratch) سفارشی کنند.‏ Makeblock HD برنامه نویسی رباتها را به‌راحتی استفاده بلوک‌های ساختمان می‌سازد.
‏اگر شما Sphero MacroLab, orBbasic, Scratch, Scotch,Tynker, and Blockly‏ استفاده کرده‌اید، شما با Makeblock HD در عشق خواهید افتاد.

امکانات:

  • برنامه نویسی گرافیکی: برنامه اجازه می‌دهد تا به کاربران برای ایجاد پروژه‌های با زبان برنامه نویسی گرافیکی و برنامه
  • روبات محبوب‌ترین برای انجام کارهای آنها به عنوان توانید تصور کنید. این باعث می‌شود برنامه نویسی به آسانی به عنوان بلوک‌های ساختمان.
  • مبتنی بر بازی یادگیری: کودکان کد یادگیری در انجام وظایف و می‌دانم که چگونه آن را احساس به انجام چیزی.
  • ابر ذخیره‌سازی: کاربران می‌توانند پروژه‌های خود را در ابر ذخیره، همگام‌سازی پروژه در سراسر دستگاه. این امن و راحت است.
  • سازگار با ربات Makeblock: mBot، mBot رنجر، Codey راکی، نورون
  • پشتیبانی از چندین زبان: چینی، چینی سنتی، انگلیسی و ژاپنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
×