dLight لامپ هوشمند گوگل

یکی از طراحان گوگل. تصویری از dLight لامپ هوشمند گوگل که این شرکت در توییتر به اشتراک گذاشته. که از دستیار هوشمند پشتیبانی می‌کند. که قرار است تنها توسط کارمندان گوگل مورد استفاده قرار بگیرد. و ظاهرا بیرون از شرکت به فروش نخواهد رسید.

«بن گلد»، طراح گوگل تصویری از این لامپ منتشر کرده. و آن را «dLight» نامیده است. وی در توییت خود به این نکته اشاره کرده. که احتمالا کاربران معمولی هرگز نمی‌توانند چنین لامپ هوشمندی را خریداری کنند. چون گوگل تصمیم گرفته آن را خارج از شرکت عرضه نکند.

dLight لامپ هوشمند گوگل
dLight لامپ هوشمند گوگل

ویژگی‌های dLight

لامپ هوشمند گوگل دارای پایه‌ای دایره شکل با ستون باریکی است. و رنگ سفید روشن آن تقریبا تداعی‌کننده محصول فروشگاه‌های اپل است. کاربران می‌توانند از نور این لامپ هوشمند در موقعیت‌های مختلف و زوایای متفاوتی استفاده کنند. و به کاربران اجازه می‌دهد نور را به سمت پایین و در واقع به سمت میز خود هدایت کنند. یا در حین برقراری تماس‌های تصویری آن را به سمت صورت خود هدایت کنند.

مشخصات لامپ هوشمند گوگل

این لامپ هوشمند همچنین دارای چندین حالت تنظیم. از جمله تنظیم میزان روشنایی و همچنین قابلیت تغییر دمای نور است. مستندات مربوط به گواهی FCC این لامپ از قابلیت اتصال به اینترنت. و پشتیبانی از دستیار هوشمند گوگل خبر می‌دهد. گفتنی است. نشان «Hey Google». روی برچسب لامپ dLight. حک نوشته است. با وجودی که پورت USB-C. در هیچ یک از تصاویر معلوم نمی‌شود. اما بن گلد می‌گوید لامپ هوشمند گوگل مجهز به این پورت است.

این اولین باری نیست که گوگل محصولی انحصاری برای کارمندان خود تولید می‌کند. در سال 2017 نیز این شرکت هدفونی با نام تجاری گوگل مختص کارمندان خود عرضه کرد. متاسفانه افرادی که به استخدام این شرکت در نیامده‌اند، نمی‌توانند از لامپ هوشمند dLight. استفاده کنند.

کارمندان دفتر ایالات متحده می‌توانند. dLight. را به‌طور رایگان از طریق شرکت سفارش بدهند. هرچند به دلیل همه‌گیری کرونا کارمندان این شرکت هنوز مجبور به بازگشت به دفاتر کاری نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
×