شناخت کامل الکترونیک

140 بازدید

توضیحات

شناخت کامل الکترونیک

پس از مطالعه کتاب شناخت کامل الکترونیک قادر خواهید بود هر دستگاه الکترونیکی که در ذهن دارید را با دستان خود بسازید.

آموزش مفاهیم و تعاریف به کار گرفته شده در علم فیزیک و همچنین روابط و قواعد مورد استفاده در علوم ریاضی بدون آنکه شناختی روشن و علمی از کاربرد آنها در پیشرفت اجباری تعداد بی‌شماری فرمول و جملات بدون معنا شده که مسلم است. به مرور زمان نیز از حافظه دانش‌آموز پاک خواهد شد.

برای شناخت کامل الکترونیک در علم الکترونیک به کاملترین شکل ممکن، متوجه کاربرد و معنی بسیاری از مفاهیم علمی خواهید شد. تعاریفی همچون توابع مثلثاتی، نمایی، مشتق، دیفرانسیل و نظایر آن به شکل عملی در دستگاه‌های الکترونیکی نقش ایفا می‌کنند. و شما شناخت نزدیکی از تمامی این تعاریف به دست خواهید آورد. و به بیان ساده‌تر این مفاهیم را از نزدیک لمس خواهید کرد. به همین جهت است. که مطالعه کتاب شناخت کامل الکترونیک را به عنوان پیش درآمدی بر کتاب‌های ریاضی و همچنین فنی و مهندسی توصیه می‌نماییم. زیرا: بدون به کارگیری مفاهیم تئوری در عمل، هرگز متوجه عمق معانی نشده. و لزوم آموزش را نیز در خود احساس نخواهید کرد.

آشنایی با محتویات کتاب شناخت کامل الکترونیک:

  • 336 صفحه کتاب بسیار کامل و تمام رنگی
  • بیان مفاهیم پیچیده مهندسی به ساده‌ترین زبان ممکن
  • منطبق با سرفصل‌های آموزش درسی
  • صدها مثال تشریحی و پروژه کاربردی
  • آشنایی کامل با اصول طراحی و تولید

ویژگی کتاب

مجموعه‌ای که در دست دارید. حاصل سالها تلاش جهت طراحی موثرترین روش آموزش الکترونیک و دیجیتال منطبق با استانداردهای روز جهان می‌باشد. امکان مشاهده و به‌کارگیری قطعات متنوع الکترونیکی در کنار یک کتاب علمی، ایده نوینی است. که برای اولین بار در کشور به اجرا درآمده. تا ضمن ایجاد شوف و انگیزه بیشتر به مطالعه، درک واقعی مباحث مطرح شده را نیز به‌وجود آورد.

کتاب شناخت کامل الکترونیک قابل استفاده برای کلیه مقاطع سنی و تحصیلی بوده و در هر کجا که ضروری به نظر رسیده است. توضیحات کاملی جهت یادآوری و درک بهتر مطلب ارائه شده تا بتوانید بدون پیش نیاز و به صورت خودآموز مطالعه خود را ادامه بدهید.

مشخصات

ناشر: سراج
نویسنده: رضا سراج
زبان: فارسی
مترجم: ندارد
سال چاپ: 1396
تعداد صفحات: 336
موضوع: الکترونیک, رباتیک‌

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.