دوره آموزشی برنامه نویسی پایتون (Python Programing)

برنامه نویسی پایتون یک زبان برنامه نویسی عمومی و Open Source است. که می‌تواند برای بسیاری از برنامه‌های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. این زبان به دلیل قابلیت خوانایی بسیار بالا. و طراحی ساختاری سایر عناصرش انتخاب بسیار مناسبی برای شروع و ورود به دنیای برنامه‌نویسی می‌باشد. اما اشتباه نکنید!!!

Python محدود به استفاده‌های پایه نمی‌شود و در اصل، در عین سادگی، یکی از قدرتمندترین زبانهای برنامه نویسی دنیا محسوب و در بسیاری از نرم‌افزارهای بزرگ و پیچیده استفاده شده که در نهایت باعث افزایش قدرت و تسریع عملکرد آنها شده است.

کاربرد پایتون

از این زبان به دلیل قدرت بالا و سادگی کار با آن، در زمینه های بسیاری استفاده میشود. سایت های بزرگی همچون YouTube ،Instagram ،Reddit و … برای افزایش قدرت در Back-End از این زبان استفاده میکنند. از Python میتوانید. در تمام زمینه هایی همچون Desktop ، هوش مصنوعی ، Data Science ،  script نویسی و … استفاده کنید.

پایتون یک زبان تفسیری است. به این معنی که برنامه های نوشته شده در پایتون نیازی به Compile  برای اجرا ندارند و همین موضوع باعث افزایش قدرت و عملکرد نرم افزارهای نوشته شده با این زبان می شود.

ویژگی برنامه نویسی پایتون

یکی از قابل توجه‌ترین مزایای زبان برنامه نویسی پایتون آن است که «کتابخانه» (Library) و «مفسر استاندارد» (Standard Interpreter) آن، هم به صورت «دودویی» (binary) و هم «منبع» (source) به رایگان در دسترس همگان قرار دارند. در پایتون هیچ انحصاری وجود ندارد، زیرا همه ابزارهای لازم برای آن در کلیه «پلتفرم‌های اصلی» (Main Platforms) موجود هستند. بنابراین، پایتون برای توسعه‌دهندگانی که نمی‌خواهند دغدغه هزینه‌های بالای توسعه را داشته باشند گزینه‌ای جذاب به شمار می‌آید.

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
کارشناسان باشگاه رباتیک پیشنام آماده پاسخگویی سوالات شما می باشند.