دوره آموزشی برنامه نویسی سی پلاس پلاس (C++ Programing)

زبان برنامه نویسی ++C به عنوان مادر زبان‌های برنامه‌نویسی و یک زبان فوق‌العاده قدرتمند در سطح جهان شناخته می‌شود. این زبان تقریبا در تمامی عرصه‌ها قابل استفاده میباشد. اما باور اکثریت افراد در ایران بر این است که این زبان فقط جنبه آموزشی دارد. و خروجی آن هم فقط در کنسول یا ترمینال قابل نمایش است. اما به هیچ وجه اینطور نیست … !
در رشته مهندسی کامپیوتر، 2 درس تحت عناوین “مبانی برنامه نویسی” و “برنامه سازی پیشرفته” وجود دارد. که معمولا در تمامی دانشگاه‌ها، حداقل یکی از این 2 درس به زبان “سی++” اختصاص می‌یابد. اگر شما بتوانید این زبان را یاد بگیرید، تقریبا یادگیری هر زبان برنامه‌نویسی دیگری، کار بسیار آسانی برای شما خواهد بود. چرا که این زبان تمامی جزئیات و اصول برنامه نویسی را تحت پوشش قرار می‌دهد. و نسبت به سایر زبان ها سینتکس و ساختار سخت تری دارد.

ویژگی‌های برنامه نویسی ++C

زبان سطح بالا:

این زبان به بالا رفتن سرعت نرم‌افزار کمک می‌کند و شما می‌توانید در قالب یک زبان کاملا قابل فهم، کدهای خود را پیاده‌سازی و خروجی کامپیوتر را در برابر این کدها مشاهده کنید.

متن‌باز:

این زبان کاملا رایگان بوده است؛ یعنی برای یادگیری ++C نیازی به پرداخت هزینه‌های اولیه نیست.

شیء‌گرا:

این قابلیت در زبان  برنامه نویسی ++C به شما کمک می‌کند تا پروژه خود را توسعه‌پذیر، حرفه‌ای و قابل درک برای یک تیم برنامه‌نویسی، ارائه دهید.

سرعت بسیار بالا:

از آنجا که زبان ++C یک زبان کامپایلری (Compiler) است، سرعت اجرای کدها بسیار بالا است. زیرا کدها یکبار کامپایل و چندین بار در دستگاه یا تجهیزات هوشمند استفاده میشود.

حجم کدنویسی پایین برنامه نویسی ++C:

میزان کدنویسی در زبان ++C نسبت به سایر زبان‌ها پایین و این یک مزیت بسیار مهم در برنامه‌نویسی است.

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
کارشناسان باشگاه رباتیک پیشنام آماده پاسخگویی سوالات شما می باشند.