دوره آموزش ربات های پروازی

ربات Tello

آموزشگاه رباتیک پیشنام در دوره آموزش ربات های پروازی دانش آموزان را با پهپادها به ویژه پهپاد Tello آشنا می‌کند. Tello یک کوادکوپتر کوچک است که دارای سیستم موقعیت یابی ویژن و دوربین آنبورد است. با استفاده از سیستم موقعیت‌یابی ویژن و کنترلر پرواز پیشرفته می‌تواند در جای خود شناور شود. و برای پرواز در داخل خانه مناسب است. ویژگی‌های پیشرفته مانند حالت Bounce، 8D Flips، و EZ Shots استفاده از Tello را سرگرم‌کننده می‌کند. Tello captu-res عکس‌های 5 مگاپیکسلی و پخش ویدیوی زنده با کیفیت 720p در برنامه Tello در دستگاه تلفن همراه. حداکثر زمان پرواز آن تقریباً 13 دقیقه* و حداکثر فاصله پروازی آن 328 فوت (100 متر) است. دانش آموزان با ایمنی هواپیماهای بدون سرنشین، مشاغل با هواپیماهای بدون سرنشین، برنامه‌نویسی و کدنویسی و Python برای علوم داده آشنا خواهند شد.

ویژگیهای ربات Tello

  • پهپاد کوادکوپتر Tello با دوربین HD و VR، مجهز به فناوری DJI و پردازنده اینتل، آموزش کدنویسی، لوازم جانبی DIY، پرتاب و پرواز (بدون کنترل)
  • پهپاد کوچکی برای کودکان و بزرگسالان که برای پرواز بسیار عالی است و به کاربران کمک می کند تا با آموزش کدنویسی در مورد پهپادها بیاموزند.
  • سازگاری با هدست واقعیت مجازی، پرواز با نمای اول شخص خیره کننده.
  • Tello دارای دو آنتن است که انتقال ویدئو را پایدار می کند و یک باتری با ظرفیت بالا که زمان پرواز بسیار طولانی را ارائه می‌دهد.
  • Tello مجهز به یک پردازشگر تصویر با کیفیت بالا، عکس ها و فیلم های باورنکردنی می‌گیرد. حتی اگر پرواز بلد نیستید، می‌توانید ویدیوهای حرفه‌ای را با EZ Shots ضبط کنید و آن‌ها را در رسانه‌های اجتماعی از گوشی هوشمند خود به اشتراک بگذارید.

آنچه فراگیران در پایان آموزش یاد میگیرند:

دانش آموزان قادر خواهند بود اقدامات قانونی و ایمنی را برای عملیات پهپاد شناسایی کنند.
دانش‌آموزان می‌توانند از کنترل‌های پروازی برای کارکرد موفق پهپاد استفاده کنند.
دانش آموزان قادر خواهند بود پهپاد را برنامه ریزی کنند.
دانش‌آموزان می‌توانند از مهارت‌های به کار رفته در عملیات هواپیمای بدون سرنشین استفاده می‌کنند.

فهرست

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
کارشناسان باشگاه رباتیک پیشنام آماده پاسخگویی سوالات شما می باشند.