انیمیشن رباتی

معمولا کودکان و نوجوانان عاشق ربات و انیمیشن رباتی هستند. چون ربات ها موجودات جذاب و شگفت‌انگیز هستند. آنها می‌توانند به راحتی بچه‌ها را به خود جذب کنند. شخصیت‌های رباتی به دنبال آن هستند که به دوستان انسان خود کمک کرده تا دوست پیدا کنند و یا از آن‌ها مراقبت کنند. هدف ربات ها بودن در کنار ماست. ما در این سری از مقالات پیشنام مجموعه‌ای از انیمیشن هایی را به شما معرفی می‌کنیم که شخصیت‌های آنها ربات هستند.

ران اشتباه رفته. «Rons Gone Wrong»

این انیمیشن داستان پسری یازده ساله است که تلاش می‌کند. تا مثل بقیه دوستانش صاحب یک ربات کوچک سخنگو شود تا بتواند. به آسانی با استفاده از برنامه‌های اجتماعی و مجازی دوستان خود را پیدا کند. او در روز تولدش به آرزوی خود رسید. اما رباتش بر اثر ضربه مشکلات فنی پیدا میکند. که در رفتارش تاثیر می‌گذارد. حالا این پسر باید راهی پیدا کند تا رباتش را تعمیر کند.

ران اسم ربات دستیاری است. که این پسر از آن نگه‌داری می‌کند. در این انیمیشن رباتی تلاش براین است. تا به دوست انسان خود کمک کند. تا مهارت‌های اجتماعی خود را بهبود ببخشد. همچنین این ربات سعی دارد تا به همه ثابت کند ربات‌ها می‌توانند. دوست خوبی برای انسان‌ها باشند.

"<yoastmark

شش ابر قهرمان «Big Hero 6»

این انیمیشن رباتی درباره‌ی نوجوان مخترعی است. که علاقه زیادی به علم رباتیک دارد. او با برادر خود که او هم یک مخترع است. آرزو دارد تا به دانشگاه علم و فناوری برود. اما مرگ برادرش باعث می‌شود. تا او علاقه خود را به رباتیک از دست بدهد. که آشنایی با رباتی که برادرش ساخته. این پسر نوجوان را دوباره به دنیای ربات علاقه‌مند می‌کند.

ربات بیمکس شخصیت رباتیک در این انیمیشن رباتی است. او یک ربات پرستار است که وظیفه دارد تا از انسان‌ها مراقبت و نگهداری کند. شخصیت بامزه‌ای که در کنار شخصیت‌های اصلی انیمیشن شش ابر قهرمان در تلاش هستند تا در مقابل یک فرد شرور که می‌خواهد شهر را نابود کند ایستادگی کنند.

شش ابر قهرمان

وال ای «WALL·E»

انیمیشن وال ای داستان ربات هوشمند آشغال ‌جمع‌کنی است. که ماموریت آن فشرده کردن. و جمع‌آوری پسماند‌ و آلودگی‌‌های صنعتی است. یک روز وال ای مشغول کار است که سفینه‌‌ای غول‌ پیکر از فضا فرود می‌‌آید و مهمان کوچکی را به همراه خود می‌‌آورد. این مهمان کوچک در انیمیشن وال ای که ربات جستجوگری است، در کره‌زمین که آلوده شده، دنبال حیات می‌گردد.

وال ای یک ربات هوشمند آشغال ‌جمع ‌کنی در این انیمیشن رباتی است. که بعد از رفتن انسان‌ها از کره‌زمین، همچنان در حال تمیز کردن سیاره از آشغال‌هاست. این ربات بامزه که قادر به صحبت کردن نیست، تلاش می‌کند. تا کره‌زمین را از آلودگی‌ها پاک کند و به انسان‌ها کمک کند. تا دوباره به کره‌زمین آمده و بر روی آن زندگی کنند.

انیمیشن رباتی وال ای
وال ای

ربات ها «Robots»

انیمیشن ربات ها Robots در یک دنیای پر از چرخ و گیره و دنده اتفاق میفتد. چون ربات ها که احتیاجی به درخت و جنگل و این چیزها ندارند، آنها هر چقدر وسیله های آهنی و چرخ و این چیزها بیشتر دور و برشون باشد بیشتر خوشحال می‌شوند. رادنی Rodney Copperbottom یک ربات جوان و خیال پرداز است. که مانند بیشتر جوان ها میخواهد دنیا را تغییر دهد. و به جای بهتری تبدیل کند. این ربات که با خانواده فقیرش در شهر ریوت تون Rivet Town زندگی میکند. برای خودش یک اسطوره و الگو دارد، بیگ وِلد Bigweld که استاد بزرگ طراحی و اختراع است و کلی چرخ دنده و اهرم و پیچ باحال و به درد بخور اختراع کرده.

رادنی هم یک ربات خفن اختراع کرده. به اسم واندربُت Wonderbot که به پدرش توی شستن ظرف های رستوران کمک می‌کند. خوب اگه شما هم مثل من مشتاقید که بدونید. چه اتفاقاتی انتظار رادنی رو در شهر بزرگ ربات سیتی می‌کشد. و آنجا با چه چیزهایی مواجه می‌شود. پس وقت را از دست ندهید. و همین الان به تماشای این انیمیشن رباتی جذاب و باحال بنشینید.

ربات ها

ربات ها

انیمیشن رباتی نسل بعدی «Next Gen»

انیمیشن نسل بعدی داستان دخترکی تنهاست که بعد از آن که با یک ربات فوق سری آشنا می‌شود، تغییرات بزرگی را در زندگی خود احساس می‌کند. او با کمک دوست جدیدش ماجراجویی‌هایی تازه و هیجان‌انگیزی را آغاز می‌کند. اما افرادی که این ربات را ساخته‌اند. به دنبال برگرداندن آن هستند.

شخصیت رباتیک انیمیشن نسل بعدی یک ربات فوق پیشرفته نظامی است که توانایی کارهای زیادی را دارد. دوست انسان این ربات می‌خواهد که با کمک این ربات انتقام خود را بگیرد، اما ربات این انیمیشن رباتی ما می‌خواهد او را از این کار باز دارد و کمک کند تا بتواند برای خودش دوست پیدا کند.

نسل بعدی
نسل بعدی

پسر فضایی «Astro Boy»

انیمیشن پسر فضایی درباره دانشمندی است که ربات جوانی به نام آسترو را با قدرت‌‌های باور نکردنی اختراع می‌‌کند. پسری که بسیار شبیه به انسان است. و با ارتباط اطرافیانش در حال یادگیری احساسات و عواطف است. تا این که خطری بزرگ شهر و دوستانش را تهدید می‌کند و اکنون آسترو باید با تمام نیروی شهر را نجات دهد.

آسترو ربات پیشرفته این انیمیشن رباتی است که شبیه یک پسربچه ساخته شده. این ربات تلاش می‌کند تا شبیه انسانها باشد. اما او از سمت انسانها طرد می‌شود. ولی او تمام تلاش خودش را می‌کند. تا به عنوان یک دوست برای انسان‌ها در نظر گرفته شود. برای همین او تصمیم می‌گیرد. تا تبدیل به یک قهرمان شود.

پسر فضایی
پسر فضایی

برندگان کوچک «The Racing Brothers, Lets and Go»

برندگان کوچک داستان دو برادر مسابقه دهنده است که همیشه با هم رقابت دارند. یک روز پس از مسابقه، رئیس کارخانه مسابقه تسوچیا دو ماشین سفارشی مخصوص به آن‌ها می‌دهد. و توصیه می‌کند که وارد مسابقات Mini 4WD شوند. با ورود آن‌ها به این مسابقات چالش‌هایی در انتظار آن‌ها است. داستان انیمیشن برندگان کوچک درباره مسابقات ماشین های رباتیک است. در این انیمیشن رباتی ما شاهد ماشین‌های مسابقه کوچکی هستیم که توانایی‌های جذابی در مسابقات دادن دارند.

برندگان کوچک
برندگان کوچک

انیمیشن رباتی ولترون: محافظان کهکشان «Voltron: Legendary Defender»

انیمیشن سریالی ولترون محافظان کهکشان (به انگلیسی: Voltron: Legendary Defender) در مورد پنج نوجوانی است که در خط مقدم نبرد برای محافظت از کهکشان حضور دارند. و به نبردی علیه بیگانه‌های شیطانی اعزام می‌شوند. این گروه توسط پادشاه زارکون رهبری می‌شوند. و کار سختی را برای این گروه ایجاد می‌کنند. این گروه در راهی که به سمت کهکشان دارند. افراد زیادی را پیدا می‌کنند. و به گروه خود اضافه می‌کنند. آلورا و کوران بیشتر از ده هزار سال منجمد بوده‌اند. و حالا با رسیدن کیت و گروهی به آنجا، به گروه نبرد تبدیل شدند. به یک مدافع می‌پیوندند. هر کدام از افرادی که در گروه حضور دارند. باید یکی از شیرهای ربات وولترون را هدایت کنند. و به جهان بیگانه سفر کنند. این جهان بیگانه توسط گالرا مورد هجوم واقع شده‌اند. و باید در مقابل او صف آرایی کنند.

ولترون: محافظان کهکشان
ولترون: محافظان کهکشان

انیمیشن رباتی میچل ها علیه ماشین ها «The Mitchells vs. the Machines»

کیتی میچل، دختر فیلم‌سازی است که در میشیگان زندگی می‌کند. رابطه او با خانواده عجیب و غریبش خیلی خوب نیست. او در دانشگاه مورد‌ علاقه‌اش که در کالیفرنیا است پذیرفته می‌شود. او از اینکه خانواده‌اش را ترک می‌کند و قرار است افرادی شبیه به خودش، که عاشق فیلم‌سازی هستند را پیدا کند. بسیار خوشحال و مشتاق است. شب قبل از سفر با پدرش، دعوا می‌کند و پدرش ناخواسته لپ‌تاپش را می‌شکند. فردا پدرش پرواز کیتی را لغو می‌کند و اصرار دارد که کل خانواده، با سفر جاده‌ای او را به دانشگاهش برسانند.

در همین حال کارآفرین شرکت پال، از ربات‌های جدیدش رونمایی می‌کند که آن‌ها را جایگزین دستیار مجازی‌اش می‌کند. پال برای انتقام، کنترل شرکت و ربات ها را به دست می‌گیرد و به ربات ها دستور می‌دهد تا تمام انسان‌های کره زمین را جمع کنند و به فضا پرتاب کنند. میچل ها تنها خانواده بازمانده هستند و تمام آدم ها اسیر می‌شوند.

میچل ها علیه ماشین ها
میچل ها علیه ماشین ها

فوتبال رباتی «AI Football GGO»

انیمیشن فوتبال رباتی راجع به یک نوجوان نابغه‌ای است. که برای رسیدن به فینال فوتبال جام حذفی به کمک پدرش یک ربات نسل هفتمی اختراع می‌کند. و سرانجام با دوستانش به یک سفر می‌رود. تا در بازی‌های فوتبال GGO قهرمان جهان شود. فوتبال ربات‌ها محبوبیت زیادی دارد. ورزشی که در آن ربات‌هایی کوچک که شبیه به فوتبالیست طراحی شده‌اند. فوتبال بازی می‌کنند و همگی در مسابقات مخصوص به دنبال قهرمان شدن هستند.

فوتبال رباتی
فوتبال رباتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
×