الکسا چیست؟

الکسا دستیار دیجیتالی مبتنی بر هوش مصنوعی آمازون است. که کل اکوسیستم دستگاه هوشمند را تامین می‌کند. Alexa می‌تواند به پرس و جوهای ساده پاسخ دهد و وظایف یا دستورات مختلفی را انجام دهد. همچنین می‌تواند با قابلیت‌های هوش مصنوعی، سرگرمی، اطلاعات و کمک‌های کلی به کاربران خود ارائه دهد.

چگونه با الکسا ربات های خانگی خود را هدایت کنیم؟

با استفاده از الکسا، می‌توانند کارها را خودکار کنند، کارهای نظافتی را شخصی‌سازی کنند. و نحوه تمیز کردن خانه‌شان را کنترل کنند. به لطف مکالمات تعاملی Alexa و توصیه‌های پیش‌بینی‌کننده و فعال، کاربران خانه هوشمند می‌توانند سطح جدیدی از شخصی‌سازی و کنترل خانه‌ها، برنامه‌ها، اولویت‌ها و دستگاه‌های منحصربه‌فرد خود را تجربه کنند.

الکسا و رومبا
الکسا و رومبا

در اینجا انواع چیزهایی وجود دارد که برای مشارکت Roomba Alexa جدید هستند:

از Alexa استفاده کنید و ربات خود را بفرستید تا کثیفی‌ها را تمیز کند. Roomba (ربات جاروبرقی) می‌تواند اطراف اشیاء خاصی را تمیز کند که متداول‌ترین کثیفی‌ها را به خود جلب می‌کنند، مانند کاناپه‌ها، میزها و پیشخوان آشپزخانه. به سادگی از Alexa بخواهید «به رومبا بگو، اطراف کاناپه را تمیز کن»، رومبا دقیقاً می‌داند کجا باید برود.

برنامه‌ریزی شرکت iRobot با سرویس صوتی الکسا

به لطف درک زبانی وسیع Alexa، مشتریان می‌توانند تعامل طبیعی‌تری داشته باشند. و ربات خود را با استفاده از صدای خود برای برنامه‌ریزی روال‌های تمیز کردن هدایت کنند. به عنوان مثال، “الکسا، به رومبا بگو هر هفته ساعت 7 بعد از ظهر آشپزخانه را تمیز کند” یا “الکسا، به براوا بگو هر یکشنبه بعدازظهر آشپزخانه را تمیز کند.”

Romba را شریک خود بدانید

شما با الکسا صحبت می کنید که با Roomba صحبت کند. ما این واقعیت را دوست داریم که مردم رومبا را یک شخصیت بدانند. اگر هنوز صاحب یک Roomba نیستید، گفتن این جمله یک چیز وحشتناک است. زیرا این جاروبرقی است، نه یک دوست. اما تجربه داشتن یک Roomba قرار است باعث شود تا این احساس را داشته باشید که شما یک شریک دارید. و این ایده که شما باید از طریق یک واسطه با دستگاه خود صحبت کنید، بهایی است که ما می پردازیم.

در قسمت اخبار پیشنام می‌توانید دیگر اخبار رباتیک را پیگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دانلود

جهت نمایش لینک دانلود فیلدهای درخواستی را پر کنید.
×