Contact Us
Tel : 021-77139548
Mobile : 09125363945
Email : Pishnam@gmail.com
 • کسب ۶ مقام رنگارنگ در مسابقات ربوکاپ ایران اپن ۲۰۱۸

  کسب ۶ مقام رنگارنگ در مسابقات ربوکاپ ایران اپن ۲۰۱۸

  مقام اول قهرمانی در لیگ Rescue-Line-Primary مقام دوم نایب قهرمانی در لیگ Rescue-Line-Secondary مقام دوم سوپر تیم در لیگ Rescue-Line-Secondary مقام اول سوپر تیم در لیگ Rescue-Line-Primary مقام دوم تیم فنی در لیگ Rescue-Maze مقام بهترین پوستر در لیگ Rescue-Line-Secondary
 • کسب ۵ مقام ارزشمند در مسابقات فیراکاپ دانشگاه امیرکبیر ۲۰۱۸

  کسب ۵ مقام ارزشمند در مسابقات فیراکاپ دانشگاه امیرکبیر ۲۰۱۸

  مقام اول قهرمانی در لیگ Wheeled Olympic Robots مقام دوم نایب قهرمانی در لیگ Wheeled Olympic Robots مقام اول قهرمانی در لیگ سوپر تیم Wheeled Olympic Robots  & DRC مقام اول قهرمانی در لیگ Mission Impossible  رده سنی U14 عنوان فنی ترین تیم در لیگ Mission Impossible  رده سنی U19
 • حضور در مسابقات جهانی فیراکاپ تایوان ۲۰۱۷

  حضور در مسابقات جهانی فیراکاپ تایوان ۲۰۱۷

    تیم رباتیک پیشنام در مسابقات رباتیک جهانی فیراکاپ تایوان ۲۰۱۷ شرکت کرد، این مسابقات در تاریخ های ۱ الی ۵ شهریور ماه ۱۳۹۶ در شهر کائشونگ برگزار شد.  FIRA Sports HuroCup AndroSot RoboSot SimuroSot MiroSot FIRA Challenge Mini DRC FIRA Air Drone مدت زمان و برنامه مسابقه : ۲۳rd August: Set-up time, competition ۲۴th August: Competition, opening ceremony ۲۵st August: Competition, welcome reception ۲۶th August: Competition ۲۷th August: Competition, Closing (Award) Ceremony محل برگزاری مسابقات: National Kaohsiung First University of Science and Technology  
 • حضور در مسابقات ربوکاپ ژاپن ۲۰۱۷

  حضور در مسابقات ربوکاپ ژاپن ۲۰۱۷

  تیم رباتیک پیشنام در مسابقات ربوکاپ ژاپن ۲۰۱۷ حضور به عمل آورد. هدف نهایی از این مسابقات که از سال ۱۹۹۷ در ناگویای ژاپن اولین دوره آن برگزار شد، این است که در سال ۲۰۵۰ تیم ربات های انسان نما در برابر تیم برنده جام جهانی دقیقا بر اساس قوانین فیفا بازی کند. بیست و یکمین دوره این دوره از رقابت ها در دو بخش کلی دانش آموزی و دانشجویی طی پنج روز (۲۵ تا ۳۱ ژوئیه/۳ تا ۸ مرداد) دو روز برای مسابقات دانش آموزی و سه روز بعدی برای دانشجویی انجام می شود و روز آخر (۹ مرداد) نیز به سمپوزیوم شرکت کنندگان در این رویداد اختصاص دارد. در مسابقات امسال سه هزار نفر و هزار و ۲۰۰ ربات از ۵۰ کشور و مهم ترین تیم‌های رباتیک جهان؛ از جمله آلمان، آمریکا، ژاپن، پرتغال، هلند، مکزیک، چین، کره جنوبی، انگلیس، برزیل، ترکیه و ایران حاضر هستند. لیگ های ربوکاپ ۲۰۱۷ ربوکاپ ۲۰۱۷ در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی شاهد…
 • کسب مقام قهرمانی در دوازدهمین دوره از مسابقات بین المللی رباتیک Iran Open_2017

  کسب مقام قهرمانی در دوازدهمین دوره از مسابقات بین المللی رباتیک Iran Open_2017

  کسب مقام اول قهرمانی در دوازدهمین دوره از مسابقات رباتیک IRANOPEN_2017 تیم رباتیک علامه طباطبایی از مجموعه آموزشی پیشنام در دوازدهمین دوره از این مسابقات توانست پس از دو سال عنوان نایب قهرمانی این بار در IRANOPEN_2017 مقتدرانه مقام اول قهرمانی را در رشته Rescue_Line_pri  ( ربات امدادگر دانش آموزی ) کسب کند تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

درباره ما

Print Friendly, PDF & Email


مجموعه پیشنام در سال ۸۶ فعالیت خود را در زمینه آموزش رباتیک، الکترونیک و همچنین مشاوره در انجام پروژه های الکترونیکی آغاز نموده و در مقاطع مختلف فعالیت خود را ادامه داده است. و در طی این سالها تا کنون تجارب بسیار ارزشمندی در زمینه آموزش و تولید محصولات با کیفیت و جذاب برای دانش آموزان کسب کرده است.

پیشنام در نظر دارد با برگزاری کلاسهای آموزشی در مدارس و موسسات آموزشی، زمینه ای برای ایجاد خلاقیت فراهم آورد. پیشنام در طی سالهای گذشته توانسته است با برگزاری کلاسها در مقاطع مختلف و کسب تجارب ارزشمند از اساتید و مسئولین آموزشی و بازنگری در نحوه عملکرد خود بهترین روش را، برای آموزش انتخاب کند و همچنین با تسلط به ساخت محصولات آموزشی، محصولاتی با طراحی کاملا استاندارد و ساخت داخل ارایه دهد. و مهم تر از آن قیمت تمام شده را پایین بیاورد.

همچنین پیشنام می تواند تمام کلاس های خود را با ارایه برنامه ای مدون و منظم و بر اساس طرح درس تجربه شده برگزار کند تا مسئولین آموزشی و اولیا محترم دانش آموزان نیز، بتوانند در جریان پیشرفت یادگیری قرار بگیرند.

خروجی کلاس ها

در برخی از کلاس ها مانند رباتیک، پس از اتمام کلاس، هنرجو نسبت به تمام قطعات به کار برده شده آشنایی کامل دارد و ربات ساخته شده خود را میتواند در نمایشگاه ها و مسابقات ارایه کند. این عملکرد در کلاسهای دیگر نیز قابل اجرا می باشد.

ارایه کار در نمایشگاه ها

پیشنام در صورت تمایل مدارس و موسسات آموزشی حاضر به برگزاری نمایشگاهی از دست سازه ها و ربات های ساخته شده توسط دانش آموزان با محوریت خود آنها می باشد. در این نمایشگاه ها دانش آموزان میتوانند دست سازه ها و ربات های ساخته شده خود را به همراه مربی به بازدیدکنندگان نمایش دهند.که این امر علاوه بر ایجاد شور و نشاط در دانش آموزان میتواند باعث اطلاع اولیاء از عملکرد فرزندشان و مسئولین آموزشی در طول سال تحصیلی گردد.

آشنایی دانش آموزان با کلاسهای رباتیک

پیشنام حاضر به ارایه جلسات معرفی و آشنایی میباشد. تا بدین وسیله زمینه علاقه مندی را فراهم سازد و در صورتی که کلاس به حد نصاب رسید. ثبت نام نهایی بعمل آید.

مربیان مجموعه پیشنام

گروه پیشنام با تیم آموزشی مجرب، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاهی و برگزیدگان جشنواره های علمی و مسابقات رباتیک در خدمت دانش آموزان میباشد. تا بدین وسیله بتواند گامی موثر در عرصه پیشرفت کشور بردارد.