Contact Us
Tel : 021-77139548
Mobile : 09125363945
Email : Pishnam@gmail.com
 • آرزوی موفقیت برای تیم های مجموعه پیشنام در مسابقات جهانی کره جنوبی Fira_2019

  آرزوی موفقیت برای تیم های مجموعه پیشنام در مسابقات جهانی کره جنوبی Fira_2019

  ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ _ مسابقات رباتیک فیراکاپ ۲۰۱۹ کره جنوبی _ چانگوون
 • کسب ۱۰ مقام ارزشمند در مسابقات فیراکاپ ۲۰۱۹

  کسب ۱۰ مقام ارزشمند در مسابقات فیراکاپ ۲۰۱۹

    ۱- مقام اول لیگ ماموریت غیر ممکن U14 ۲- مقام دوم لیگ ماموریت غیر ممکن U14 ۳- مقام دوم لیگ ماموریت غیر ممکن U19 ۴- مقام اول لیگ ربات های ورزشی U19 ۵- مقام اول سوپر تیم لیگ ربات های ورزشی U19 ۶- مقام دوم لیگ ربات های ورزشی U19 ۷- مقام سوم لیگ ربات های ورزشی U19 ۸- مقام دوم لیگ ربات های ورزشی U14 ۹ - مقام دوم لیگ ربات های ورزشی U19 ۱۰- عنوان ایده برتر در لیگ نمایشی با موضوع آزاد  
 • کسب ۴ مقام ارزشمند در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۸ _ کیش

  کسب ۴ مقام ارزشمند در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۸ _ کیش

  مسابقات ربوکاپ آسیا در دو بخش دانشجویی و دانش‌آموزی و در ۲۲ لیگ با حضور بیش از ۲۵۰ تیم از ۱۶ کشور جهان شامل مالزی، روسیه، سنگاپور، چین، ژاپن، آمریکا، انگلیس، برزیل، تایلند، استرالیا، آلمان، کره‌جنوبی، امارات، قزاقستان، افغانستان و تیم‌های ایران در جزیره کیش برگزار شد. شرکت کنندگان در لیگ‌های ربات امدادگر واقعی، ربات خانگی، ربات صنعتی، ربات فوتبالیست سایز کوچک، ربات فوتبالیست سایز متوسط، ربات فوتبالیست انسان‌نما، ربات فوتبالیست استاندارد پلت فرم، ربات پرنده، ربات زیردریایی، ربات شبیه ساز و ربات شبیه ساز امداد به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. همچنین در بخش دانش آموزی در لیگ‌های ربات امدادگر در بخش باز و لاین، ربات فضای مجازی در بخش فضای اولیه و ثانویه، ربات فوتبالیست سبک وزن، ربات فوتبالیست وزن آزاد، لیگ Insita، لیگ Rescue و لیگ شبیه ساز با یکدیگر به رقابت پرداختند.         
 • کسب ۴ مقام ارزشمند مسابقات جهانی فیراکاپ ۲۰۱۸ تایوان

  کسب ۴ مقام ارزشمند مسابقات جهانی فیراکاپ ۲۰۱۸ تایوان

  کسب ۴ مقام ارزشمند مسابقات جهانی فیراکاپ ۲۰۱۸ تایوان
 • کسب ۶ مقام رنگارنگ در مسابقات ربوکاپ ایران اپن ۲۰۱۸

  کسب ۶ مقام رنگارنگ در مسابقات ربوکاپ ایران اپن ۲۰۱۸

  مقام اول قهرمانی در لیگ Rescue-Line-Primary مقام دوم نایب قهرمانی در لیگ Rescue-Line-Secondary مقام دوم سوپر تیم در لیگ Rescue-Line-Secondary مقام اول سوپر تیم در لیگ Rescue-Line-Primary مقام دوم تیم فنی در لیگ Rescue-Maze مقام بهترین پوستر در لیگ Rescue-Line-Secondary

درباره مامجموعه پیشنام در سال ۸۶ فعالیت خود را در زمینه آموزش رباتیک، الکترونیک و همچنین مشاوره در انجام پروژه های الکترونیکی آغاز نموده و در مقاطع مختلف فعالیت خود را ادامه داده است. و در طی این سالها تا کنون تجارب بسیار ارزشمندی در زمینه آموزش و تولید محصولات با کیفیت و جذاب برای دانش آموزان کسب کرده است.

پیشنام در نظر دارد با برگزاری کلاسهای آموزشی در مدارس و موسسات آموزشی، زمینه ای برای ایجاد خلاقیت فراهم آورد. پیشنام در طی سالهای گذشته توانسته است با برگزاری کلاسها در مقاطع مختلف و کسب تجارب ارزشمند از اساتید و مسئولین آموزشی و بازنگری در نحوه عملکرد خود بهترین روش را، برای آموزش انتخاب کند و همچنین با تسلط به ساخت محصولات آموزشی، محصولاتی با طراحی کاملا استاندارد و ساخت داخل ارایه دهد. و مهم تر از آن قیمت تمام شده را پایین بیاورد.

همچنین پیشنام می تواند تمام کلاس های خود را با ارایه برنامه ای مدون و منظم و بر اساس طرح درس تجربه شده برگزار کند تا مسئولین آموزشی و اولیا محترم دانش آموزان نیز، بتوانند در جریان پیشرفت یادگیری قرار بگیرند.

خروجی کلاس ها

در برخی از کلاس ها مانند رباتیک، پس از اتمام کلاس، هنرجو نسبت به تمام قطعات به کار برده شده آشنایی کامل دارد و ربات ساخته شده خود را میتواند در نمایشگاه ها و مسابقات ارایه کند. این عملکرد در کلاسهای دیگر نیز قابل اجرا می باشد.

ارایه کار در نمایشگاه ها

پیشنام در صورت تمایل مدارس و موسسات آموزشی حاضر به برگزاری نمایشگاهی از دست سازه ها و ربات های ساخته شده توسط دانش آموزان با محوریت خود آنها می باشد. در این نمایشگاه ها دانش آموزان میتوانند دست سازه ها و ربات های ساخته شده خود را به همراه مربی به بازدیدکنندگان نمایش دهند.که این امر علاوه بر ایجاد شور و نشاط در دانش آموزان میتواند باعث اطلاع اولیاء از عملکرد فرزندشان و مسئولین آموزشی در طول سال تحصیلی گردد.

آشنایی دانش آموزان با کلاسهای رباتیک

پیشنام حاضر به ارایه جلسات معرفی و آشنایی میباشد. تا بدین وسیله زمینه علاقه مندی را فراهم سازد و در صورتی که کلاس به حد نصاب رسید. ثبت نام نهایی بعمل آید.

مربیان مجموعه پیشنام

گروه پیشنام با تیم آموزشی مجرب، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاهی و برگزیدگان جشنواره های علمی و مسابقات رباتیک در خدمت دانش آموزان میباشد. تا بدین وسیله بتواند گامی موثر در عرصه پیشرفت کشور بردارد.